Caffaro rozszerza współpracę ze Spartą!

Sport, to dla wielu (zwłaszcza tych młodych) jedna z dróg do samorozwoju i samorealizacji. W dzisiejszych czasach wiele zależy jednak od pomocy ludzi dobrej woli, bo to właśnie oni mogą przyczynić się do urzeczywistnienia sportowych marzeń właśnie tych najmłodszych.

Firma Caffaro, która od sierpnia 2015 roku jest sponsorem strategicznym pierwszej drużyny seniorów naszego Klubu postanowiła rozszerzyć swoją współpracę ze Spartą. Nowe porozumienie ma obowiązywać od tego roku. Na mocy nowych ustaleń Caffaro obejmie swoją pomocą również drużyny młodzieżowe i juniorskie naszego Klubu. Zaoferowane wsparcie obejmuje zakup sprzętu meczowego, treningowego oraz strojów sportowych dla dzieci i młodzieży ćwiczących w Sparcie.

W imieniu wszystkich ludzi związanych ze Spartą Kazimierza Wielka chcielibyśmy złożyć w tym miejscu podziękowania dla firmy Caffaro za jej wyjątkową pomoc świadczoną naszemu Klubowi. Sparta od dawna boryka się z wieloma problemami, więc każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla niej czymś wyjątkowym, czymś pozwalającym spoglądać z choć małym optymizmem w przyszłość. To chwalebny przykład na to, że nawet w Kazimierzy można coś zrobić, że wystarczy tylko odrobina chęci ze strony osób kochających sport, piłkę nożną, aby wspomóc jego rozwój i funkcjonowanie na terenie naszego miasta. Być może, to właśnie dzięki firmie Caffaro uda się w przyszłości zbudować w Kazimierzy mocne fundamenty dla piłki nożnej i właśnie dzięki takiej pomocy będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych podopiecznych.

Za pomoc okazaną Klubowi serdecznie dziękujemy!

Sparta Kazimierza Wielka

<MJ>