Paweł... Dziękujemy!

Kończy się przygoda Pawła Czajki z naszym Klubem. Popularny "Czajnik" postanowił zmienić otoczenie i przenosi się do występującej w IV lidze małopolskiej Wiślanki Grabie. W Sparcie Paweł występował od wiosny 2015 roku i dał się poznać jako zawodnik ambitny, zaangażowany, z prawdziwie profesjonalnym podejściem zarówno do treningów jak i meczów oficjalnych. Przeszedł ze Spartą drogę od IV do III ligi. Nie zostawił drużyny gdy ta wracała do IV ligi i wspomagał ją zarówno jako piłkarz jak i grający trener.

Pawłowi dziękujemy za grę w naszych barwach i życzymy powodzenia w nowym klubie. Liczymy, że może jeszcze kiedyś wrócisz i zagrasz w koszulce Sparty. Pawle wielki szacunek!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To nie koniec ruchów transferowych w naszej drużynie. Spartę opuszczają jeszcze Mateusz Kawula (Dalin Myślenice) oraz Paweł Skalski (powrót po wypożyczeniu do Proszowianki Proszowice). W/w zawodnikom dziękujemy za grę dla naszego Klubu i również życzymy powodzenia w nowych barwach.

Na ich miejsce przychodzą: bramkarz Marcin Ciemiera (Gród Wiślica) oraz Roman Antos (Pogoń Miechów).

<MJ>