Sparta wygrywa XIV Halowy Turniej o Puchar Burmistrza i Gminy Kazimierza Wielkiej - aktualizacja

Sparta wygrywa XIV  Halowy Turniej o Puchar Burmistrza i Gminy Kazimierza Wielkiej - aktualizacja

Sparta okazała się najlepszą drużyną w halowym turnieju o Puchar Burmistrza i Gminy Kazimierza Wielkiej rozegranym na obiektach KOS Kazimierza Wielka. Grając samymi wychowankami Sparta obroniła tytuł najlepszej drużyny wywalczony przed rokiem. Więcej szczegółów wkrótce.

Wyniki Sparty:

Mecze w grupie: Jawornik Gorzków - Sparta Caffaro Kazimiera Wielka 0:0, Sparta - Piast Wołowice 1:0, Victoria Zalas - Sparta 0:6, Dunajec Zbylitowska Góra - Sparta 1:2

Półfinały: Półfinały: Sparta - Nidzica Dobiesławice 1:0, Elita - Piast 4:1

Finał: Sparta - Elita Wietrzychowice3:2.

Ostateczna kolejność:

1. Sparta Caffaro Kazimierza Wielka, 2. Elita Wietrzychowice, 3. Nidzica Dobiesławice, 4. Piast Wołowice, 5. Naprzód Sobolów, 6. Dunajec Zbylitowska Góra, 7. Jawornik Gorzków, 8, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, 9. LZS Czarnocin, 10. Victoria Zalas.

Skład Sparty:

Michał Skotarczyk - Daniel Nowak, Damian Wieczorek, Rafał Stępień, Mateusz Wąż, Krystian Tabor, Mariusz Adamczyk, Łukasz Stępień.

Trener Marek Kowalski.

<MJ>