Transfery

SEZON 2016/2017 (wiosna)

PRZYBYLI:

trener Marek Kowalski (Pogoń Miechów), Michał Kowalski (Gród Wiślica), DamianWrzyszcz (Trzciana 2000), Daniel Nowak (powrót po wypożyczeniu Pogoni Wronin), Przemysław Fakowski, Łukasz Łakota (Victoria 2015 Skalbmierz), Karol Boryka (Polonia Cleveland), Kalu Uche (Brazylia), Krzysztof Kozieł (powrót po kontuzji), Bartosz Kwiatkowski (poprzednio Michałowianka Michałowice)

UBYLI:

trener Szymon Burliga, Hubert Przebieracz (LZS Czarnocin), Paweł Czajka (Wiślanka Grabie), Mateusz Kawula (Dalin Myślenice), Paweł Skalski (powrót do Proszowianki Proszowice), Damian Paździor (Garbarnia Kraków), Tomasz Marut (Sosnowianka - jesienią w Sparcie 1 mecz),Michał Iliński (jesienią 0 meczy), Patryk Oleksa (szuka klubu)

SEZON 2016/2017 (jesień)

PRZYBYLI:

Damian Paździor (Garbarnia Kraków), Adrian Morsztyn (powrót z wypożyczenia do Pogoni Miechów), Krystian Tabor (powrót z wypożyczenia do Kaszowianki Kaszów), Dariusz Zawadzki (Skawina Skawinka), Paweł Skalski (Proszowianka Proszowice), Ifeanyi Nwachukwu (GKS Drwinia), Hubert Przebieracz (LZS Czarnocin), Mariusz Sierakowski (Hutnik Nowa Huta), Krzysztof Kozieł (Skawinka Skawina), Sebastian Bil (Victoria Skalbmierz).

UBYLI:

Dawid Marzec (szuka klubu), Jan Kret, Dawid Zgoda, Pape Drame (Sosnowianka Stanisław Dolny), Bartosz Poniedziałek (Pćimianka Pcim), Jakub Downar-Zapolski, Mateusz Wołowski (Górnik Wieliczka), Kamil Dziwiszewski (Proszowianka Proszowice), Jakub Pamintasu (Zdrój Busko-Zdrój), Łukasz Łakota (Victoria Skalbmierz).

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości