Transfery

SEZON 2016/2017 (jesień)

PRZYBYLI:

Damian Paździor (Garbarnia Kraków), Adrian Morsztyn (powrót z wypożyczenia do Pogoni Miechów), Krystian Tabor (powrót z wypożyczenia do Kaszowianki Kaszów), Dariusz Zawadzki (Skawina Skawinka), Paweł Skalski (Proszowianka Proszowice), Ifeanyi Nwachukwu (GKS Drwinia), Hubert Przebieracz (LZS Czarnocin), Mariusz Sierakowski (Hutnik Nowa Huta), Krzysztof Kozieł (Skawinka Skawina), Sebastian Bil (Victoria Skalbmierz).

UBYLI:

Dawid Marzec (szuka klubu), Jan Kret, Dawid Zgoda, Pape Drame (Sosnowianka Stanisław Dolny), Bartosz Poniedziałek (Pćimianka Pcim), Jakub Downar-Zapolski, Mateusz Wołowski (Górnik Wieliczka), Kamil Dziwiszewski (Proszowianka Proszowice), Jakub Pamintasu (Zdrój Busko-Zdrój), Łukasz Łakota (Victoria Skalbmierz), Michał Iliński (?), Tomasz Marut (?).

SEZON 2015/2016

PRZYBYLI:

Jakub Gadawski, Bartosz Poniedziałek, Alexander Wolańczyk, Jakub Downar Zapolski, Pape Drame  – powrót z zagranicy, Jakub Pamintasu, Kamil Dziwiszewski, Mateusz Wąż.

UBYLI:

Daniel Cyganek (wypożyczenie) - Michałowianka Michałowice, Piotr Rojek - Michałowianka Michałowice, Kamil Kłoda - Pogoń Miechów, Łukasz Stalmach - Szreniawa Koszyce, Sławomir Jeziorek - szuka klubu.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości