zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
4:0
Piast Stopnica
Bucovia Bukowa
1:2
GKS Rudki
Lechia Strawczyn
2:6
Star Starachowice
Polanie Pierzchnica
0:5
Klimontowianka Klimontów
Zenit Chmielnik
2:1
Sparta Kazimierza Wielka
Sparta Dwikozy
3:1
Stal Kunów
ŚWIT Ćmielów
1:2
Granat Skarżysko-Kamienna
OKS Opatów
3:3
Gród Ćmińsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
6:0
Bucovia Bukowa
Orlicz Suchedniów
4:1
Lechia Strawczyn
Sparta Kazimierza Wielka
1:1
Gród Ćmińsk
Klimontowianka Klimontów
2:1
GKS Rudki
Polanie Pierzchnica
0:1
Sparta Dwikozy
Piast Stopnica
0:3
Stal Kunów
OKS Opatów
0:3
ŚWIT Ćmielów
Star Starachowice
2:0
Zenit Chmielnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klimontowianka Klimontów
0:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Bucovia Bukowa
4:0
OKS Opatów
Lechia Strawczyn
2:0
Piast Stopnica
Gród Ćmińsk
0:4
Star Starachowice
Zenit Chmielnik
1:0
Orlicz Suchedniów
Stal Kunów
5:1
Polanie Pierzchnica
Sparta Dwikozy
3:0
GKS Rudki
ŚWIT Ćmielów
1:3
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
4:1
Sparta Dwikozy
GKS Rudki
0:4
Stal Kunów
Orlicz Suchedniów
2:2
Gród Ćmińsk
Sparta Kazimierza Wielka
2:1
Bucovia Bukowa
Lechia Strawczyn
0:2
Zenit Chmielnik
Piast Stopnica
2:2
Polanie Pierzchnica
ŚWIT Ćmielów
2:2
Star Starachowice
OKS Opatów
1:5
Klimontowianka Klimontów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Ćmińsk
3:3
Lechia Strawczyn
Klimontowianka Klimontów
0:0
Sparta Kazimierza Wielka
Bucovia Bukowa
1:3
Star Starachowice
Polanie Pierzchnica
2:1
GKS Rudki
Zenit Chmielnik
2:0
Piast Stopnica
Stal Kunów
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Sparta Dwikozy
4:1
OKS Opatów
ŚWIT Ćmielów
1:1
Orlicz Suchedniów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
3:1
Bucovia Bukowa
Sparta Kazimierza Wielka
1:0
Sparta Dwikozy
Granat Skarżysko-Kamienna
5:0
Polanie Pierzchnica
Zenit Chmielnik
4:2
Gród Ćmińsk
Piast Stopnica
2:2
GKS Rudki
Star Starachowice
2:1
Klimontowianka Klimontów
ŚWIT Ćmielów
2:1
Lechia Strawczyn
OKS Opatów
1:0
Stal Kunów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Klimontowianka Klimontów
3:2
Orlicz Suchedniów
Bucovia Bukowa
3:1
Lechia Strawczyn
Polanie Pierzchnica
0:2
OKS Opatów
GKS Rudki
0:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Gród Ćmińsk
0:6
Piast Stopnica
Stal Kunów
1:1
Sparta Kazimierza Wielka
Sparta Dwikozy
3:2
Star Starachowice
ŚWIT Ćmielów
0:0
Zenit Chmielnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Kazimierza Wielka
2:0
Polanie Pierzchnica
Star Starachowice
1:1
Stal Kunów
Orlicz Suchedniów
1:3
Sparta Dwikozy
Lechia Strawczyn
2:2
Klimontowianka Klimontów
Gród Ćmińsk
1:2
ŚWIT Ćmielów
Zenit Chmielnik
3:1
Bucovia Bukowa
Piast Stopnica
0:5
Granat Skarżysko-Kamienna
OKS Opatów
0:0
GKS Rudki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
6:0
OKS Opatów
Sparta Dwikozy
5:1
Lechia Strawczyn
Klimontowianka Klimontów
2:0
Zenit Chmielnik
Bucovia Bukowa
1:0
Gród Ćmińsk
Polanie Pierzchnica
1:2
Star Starachowice
GKS Rudki
0:1
Sparta Kazimierza Wielka
Stal Kunów
3:6
Orlicz Suchedniów
ŚWIT Ćmielów
7:0
Piast Stopnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
6:0
Polanie Pierzchnica
Sparta Kazimierza Wielka
0:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Lechia Strawczyn
2:2
Stal Kunów
Gród Ćmińsk
1:3
Klimontowianka Klimontów
Zenit Chmielnik
1:0
Sparta Dwikozy
Piast Stopnica
1:0
OKS Opatów
Star Starachowice
2:0
GKS Rudki
ŚWIT Ćmielów
4:1
Bucovia Bukowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bucovia Bukowa
3:1
Piast Stopnica
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Star Starachowice
Klimontowianka Klimontów
2:0
ŚWIT Ćmielów
Polanie Pierzchnica
2:1
Lechia Strawczyn
GKS Rudki
3:2
Orlicz Suchedniów
Stal Kunów
6:0
Zenit Chmielnik
Sparta Dwikozy
1:0
Gród Ćmińsk
OKS Opatów
1:2
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ŚWIT Ćmielów
0:2
Sparta Dwikozy
Orlicz Suchedniów
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Bucovia Bukowa
1:2
Klimontowianka Klimontów
Lechia Strawczyn
2:2
GKS Rudki
Gród Ćmińsk
- : -
Stal Kunów
Zenit Chmielnik
2:3
Polanie Pierzchnica
Piast Stopnica
1:3
Sparta Kazimierza Wielka
Star Starachowice
- : -
OKS Opatów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
9:2
Lechia Strawczyn
Sparta Kazimierza Wielka
1:0
Star Starachowice
Klimontowianka Klimontów
5:1
Piast Stopnica
Polanie Pierzchnica
0:2
Gród Ćmińsk
GKS Rudki
2:1
Zenit Chmielnik
Stal Kunów
3:1
ŚWIT Ćmielów
Sparta Dwikozy
3:0
Bucovia Bukowa
OKS Opatów
2:2
Orlicz Suchedniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
2:1
Sparta Kazimierza Wielka
Klimontowianka Klimontów
2:0
Sparta Dwikozy
Bucovia Bukowa
0:1
Stal Kunów
Lechia Strawczyn
1:2
OKS Opatów
Gród Ćmińsk
2:2
GKS Rudki
Zenit Chmielnik
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Piast Stopnica
1:0
Star Starachowice
ŚWIT Ćmielów
6:2
Polanie Pierzchnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Kazimierza Wielka
- : -
Lechia Strawczyn
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Gród Ćmińsk
Star Starachowice
- : -
Orlicz Suchedniów
Polanie Pierzchnica
- : -
Bucovia Bukowa
GKS Rudki
- : -
ŚWIT Ćmielów
Stal Kunów
- : -
Klimontowianka Klimontów
Sparta Dwikozy
- : -
Piast Stopnica
OKS Opatów
- : -
Zenit Chmielnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij