Przegrywamy w Rudkach

Niestety przegrywamy w Rudkach z GKS-em 2:3 (2:3).

Skład: Marcin Ciemiera - Przemysław Fakowski, Mariusz Adamczyk, Daniel Nowak (75.Jakub Mocherek), Kamil Jeleń, Piotr Mocherek, Adrian Morsztyn, Piotr Nowak, Tomasz Mocherek (70.Rafał Stępień), Kamil Kłoda, Mateusz Wołowski (87.Krystian Kądzielski). Bramki dla Sparty: Kamil Kłoda 37', Piotr Mocherek 42'

Sparta przegrywała już 0:2, ale doprowadziła do remisu. Bramkę na 2:3 straciliśmy z rzutu karnego w 45 minucie spotkania. Jak wyglądał ten mecz przeczytamy w relacji jednego z naszych zawodników - Mateusza Wołowskiego:

"W meczu udało nam się wyjść ze stanu 0:2 na 2:2 jeszcze w pierwszej połowie. Niestety w doliczonym czasie pierwszej części meczu straciliśmy gola z karnego na 2:3 po naszym błędzie... Całą drugą połowę goniliśmy wynik i zabrakło takiego zwyczajnego szczęścia, którego inne drużyny z nami mają aż za dużo. W tamtym tygodniu z Samborcem zagraliśmy tragicznie u siebie, natomiast wczoraj cały mecz graliśmy nawet dobrze. Rudki w zasadzie z trzech sytuacji zdobyły trzy bramki w sumie po naszych prezentach, a my żeby strzelić gola, to wręcz musimy go wymęczyć. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach zaczniemy stwarzać więcej sytuacji i co najważniejsze je wykorzystywać bo bez tego trudno myśleć o zwycięstwach."