Okręgowy Puchar Polski: Zwycięstwo w Busku Zdroju.

Wynikiem 2:0 dla Sparty zakończyła się wyprawa do Buska Zdroju na spotkanie z miejscowym MKS-em w ramach w ramach czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Patryk Oleksa w 61 minucie i Jakub Downar-Zapolski w 69 minucie spotkania.

Sparta wystąpiła w następującym składzie:

Iliński - Adamczyk, Tyrpuła, Kret, Łakota - Oleksa, Dziwiszewski (74. Poniedziałek), Downar-Zapolski, Wąż (40. Kawula) - Wołowski, Kozieł.

Trener Owca dla "Echa Dnia":

"Trochę przespaliśmy pierwszą połowę, w której graliśmy zbyt wolno. Po przerwie wyszliśmy na boisko bardziej zdeterminowani, dzięki temu zdobyliśmy dwie bramki i wygraliśmy spotkanie".