Wolania Wola Rzędzińska kolejnym rywalem.

Już jutro Sparta rozegra swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Wolani Wola Rzędzińska, z którą to drużyną będziemy się mierzyć po raz pierwszy w historii. Wolania aktualnie zajmuje 17 pozycję w tabeli III ligi - drużyna ta zgromadziła do tej pory 4 punkty (raz wygrywając - sensacyjnie z KSZO Ostrowiec, raz remisując i ponosząc 10 porażek). W swoim ostatnim spotkaniu zespół z Woli Rzędzińskiej wysoko uległ w Porońcu miejscowemu Poroninowi 0:4.

Sparta od kilku już kolejek pogrążona jest w kryzysie, który (miejmy taką nadzieję) uda się przełamać już jutro. W swoim ostatnim meczu niestety ulegliśmy drużynie Korony II Kielce 1:2. Aktualnie Sparta zajmuje 16 miejsce w tabeli mając na koncie zgromadzonych 10 punktów. Za dobry znak przed niedzielnym meczem możemy uznać zwycięstwo naszego zespołu w Okręgowym Pucharze Polski z drużyną MKS Busko Zdrój 2:0, jednakże musimy zdawać sobie sprawę, że zbliżający się pojedynek nie będzie raczej spacerkiem. Wolania potrafi być groźna u siebie, o czym przekonała się już drużyna lidera z Ostrowca. Musimy liczyć na to, że nasi zawodnicy odnajdą swoją dyspozycję z początku sezonu i pokuszą się o zainkasowanie trzech punktów. Raczej nie zagra jeszcze w tym spotkaniu leczący kontuzję Łukasz Stępień, ale inni zawodnicy powinni być w pełni do dyspozycji trenera Owcy. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 14:00, a poprowadzi je Angelika Kuryło.

Plan 13 kolejki III ligi:

Podhale Nowy Targ - Garbarnia Kraków 24 października, 14:00
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów 24 października, 12:00