5:0 w Stopnicy!

Czy Sparta miała prawo obawiać się wyjazdu do Stopnicy? Miała. Piast do meczu z nami mógł poważnie myśleć o włączenie się w walkę o miejsce dające awans do IV ligi. My już raczej w tym wyścigu nie bierzemy udziału. Na boisku okazało się, że kandydat nie ma raczej nic do powiedzenia w tym dniu. Wygrywamy w Stopnicy 5:0 (1:0) i tylko wypada żałować, że taka forma przyszła tak późno. Bramki zdobyli: Kamil Jeleń - 3 (47',67',70'), Adrian Morsztyn 39', Mateusz Wołowski 58'.

Sparta: 22.Marcin Ciemiera - 15.Mariusz Adamczyk, 5.Jakub Mocherek, 6.Daniel Nowak (79’ 13.Piotr Trzepatowski), 7.Kamil Jeleń (76’ 19.Krystian Kądzielski), 8.Piotr Mocherek (64’ 21.Przemysław Fakowski), 3.Adrian Morsztyn, 10.Tomasz Mocherek, 17.Kamil Kłoda, 4.Mateusz Wołowski (84’ 11.Dominik Dybał), 23.Damian Mocherek (60’ 9.Piotr Nowak).

"W poprzednich meczach, które przegrywaliśmy, sami traciliśmy szybko bramki i potem traciliśmy koncentrację. Nie potrafiliśmy się odbudować i przegrywaliśmy spotkania. W tym meczu było odwrotnie, wszystko ułożyło się na naszą korzyść" powiedział po meczu trener Sender.