zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bolmin
4:0
Skała Tumlin
Arbiter Kielce
4:1
Spartakus II Daleszyce
GTS Raków
1:6
Zryw Zbigniewice
Wisła Sandomierz
0:3
LZS Samborzec
AKS Wzdół
6:2
Samson Samsonów
Deko Włoszczowa
1:5
GLKS Fałków
UKS Iwaniska
0:7
OKS Opatów
Akademia Piłkarska Korona Kielce
0:3
Piast Chęciny
KS Chwilówki Skarżysko Kamienna
2:2   k. 4 : 5
Politechnika Świętokrzyska Kielce
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
UKS Baćkowice
Tęcza Gowarczów
0:6
Sokół Rykoszyn
Nida Oksa
0:2
Dąb Nagłowice
GKS Kluczewsko
1:4
Lechia Strawczyn
ŁKS Łopuszno
3:2
Astra Piekoszów
Start Słupia Jędrzejowska
3:2
Zryw Skroniów
GKS Obrazów
4:2
Alit II Ożarów
Płomień Wólka Kłucka
1:3
Victoria Mniów
Łysica II Bodzentyn
0:2
Klonówka Masłów
GKS Górno
1:0
Nida Sobków
Rafis Kazimierza Wielka
3:8
Piaskowianka Piaski
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łopuszno
2:1
Zieleń Żelisławice
Zryw Zbigniewice
1:0
Piast Stopnica
ŚWIT Ćmielów
2:1
Stal Kunów
Arbiter Kielce
1:4
LKS Bolmin
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
GKS Górno
LZS Samborzec
5:2
Koprzywianka Koprzywnica
Piast Chęciny
1:4
Wisła Nowy Korczyn
Victoria Mniów
3:3   k. 4 : 5
Orlęta Kielce
Politechnika Świętokrzyska Kielce
5:2
Star Starachowice
Klonówka Masłów
6:2
Polanie Pierzchnica
Lechia Strawczyn
3:4
Moravia Morawica
Piaskowianka Piaski
1:5
GKS Nowiny
GLKS Fałków
5:1
Wicher Miedziana Góra
GKS Obrazów
6:0
Sparta Dwikozy
Sokół Rykoszyn
4:2
Zenit Chmielnik
Start Słupia Jędrzejowska
2:0
Dąb Nagłowice
AKS Wzdół
2:4
Gród Ćmińsk
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bolmin
2:1
Moravia Morawica
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Orlicz Suchedniów
Klonówka Masłów
3:1
Gród Ćmińsk
ŚWIT Ćmielów
3:0*
Koprzywianka Koprzywnica
Sokół Rykoszyn
0:2
Orlęta Kielce
Start Słupia Jędrzejowska
2:5
GKS Nowiny
ŁKS Łopuszno
1:2
GLKS Fałków
Wisła Nowy Korczyn
4:6
MKS Busko-Zdrój
GKS Obrazów
3:1
Zryw Zbigniewice
Politechnika Świętokrzyska Kielce
2:2   k. 3 : 4
Granat Skarżysko-Kamienna
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ŚWIT Ćmielów
0:1
Alit Ożarów
KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Kamienna Brody
GKS Nowiny
2:4
Hetman Włoszczowa
Klonówka Masłów
1:5
Partyzant Radoszyce
Granat Skarżysko-Kamienna
1:2
Wierna Małogoszcz
LKS Bolmin
1:3
Unia Sędziszów
Nida Pińczów
0:3
Spartakus Daleszyce
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów
1:3
Korona II Kielce
GKS Obrazów
0:6
Nidzianka Bieliny
GLKS Fałków
1:3
Neptun Końskie
Klimontowianka Klimontów
0:3*
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Rudki
0:8
Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów
1:4
Łysica Bodzentyn
MKS Busko-Zdrój
0:2
Sparta Caffaro Kazimierza Wielka
Orlęta Kielce
1:2
Lubrzanka Kajetanów
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Włoszczowa
0:6
Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów
2:3
Korona II Kielce
Olimpia Pogoń Staszów
1:4
Spartakus Daleszyce
Unia Sędziszów
1:3
Sparta Caffaro Kazimierza Wielka
Alit Ożarów
2:1
Wisła Sandomierz
Neptun Końskie
2:1
Partyzant Radoszyce
Nidzianka Bieliny
2:6
Łysica Bodzentyn
Kamienna Brody
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Ćwierćfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn
1:4
Spartakus Daleszyce
Wierna Małogoszcz
2:0
Korona II Kielce
Neptun Końskie
3:2
Sparta Caffaro Kazimierza Wielka
Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierna Małogoszcz
1:2
Spartakus Daleszyce
Neptun Końskie
1:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Spartakus Daleszyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij