Zapowiedź 3 kolejki III ligi.

Podhale Nowy Targ, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Garbarnia Kraków, to zespoły mające komplet punktów po dwóch kolejkach rozgrywek III ligi w sezonie 2015/2016. Na przeciwległym biegunie znajdują się drużyny Wisły II Kraków, Hutnika Kraków (rozegrał tylko jeden mecz) i co jest dość dużym zaskoczeniem - Porońca Poronin, które nie zdobyły jeszcze punktu. Nasza drużyna po ostatniej wygranej z Cracovią II zajmuje pozycję w środku tabeli. Już w najbliższy weekend czekają na nas kolejne spotkania w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

Sparta jedzie do Daleszyc gdzie będzie rywalizować z miejscowym Spartakusem Aureus. To podobnie jak my beniaminek rozgrywek z którym walczyliśmy o awans w poprzednim sezonie IV ligi świętokrzyskiej. Przypomnijmy wyniki tamtych spotkań: na jesieni u siebie zwyciężyliśmy 1:0 po bramce Piotra Rojka, a wiosną w Daleszycach ulegliśmy Spartakusowi 1:3, a honorową bramkę dla Sparty zdobył Dariusz Zawadzki. To będzie trudny mecz dla naszej drużyny, Spartakus jeszcze nie poniósł porażki w trwających rozgrywkach (wygrana 5:0 z Wisłą Sandomierz i remis 0:0 z Czarnymi w Połańcu) ponadto jego kadra została wzmocniona kilkoma doświadczonymi zawodnikami z przeszłością III ligową. Sparta nie stoi jednak na straconej pozycji co pokazał już mecz z Cracovią II. Zapowiada się ciekawy pojedynek. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 11:00.

W innych spotkaniach zmierzą się:

Cracovia II - Garbarnia Kraków

Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec

Soła Oświęcim - Wisła Sandomierz

Beskid Andrychów - Poroniec Poronin

Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Poprad Muszyna - Wolania Wola Rzędzińska

Wisła II Kraków - Hutnik Nowa Huta (Kraków)

Korona II Kielce - Unia Tarnów

Zapraszamy!