Wysoka porażka w Oświęcimiu (video)...

Niestety nie mamy zbyt dobrych informacji z Oświęcimia.Nasz zespół przegrywa wysoko z miejscową Sołą aż 0:4 (0:2). Sparta szybko straciła bramkę - już w 5 minucie naszego bramkarza zaskoczył Cygnar. Na 2:0 podwyższył wynik w 18 minucie Jamróz, ten sam zawodnik strzelił bramkę na 3:0 w 49 minucie spotkania po błędzie Michała Ilińskiego. Wynik na 4:0 dla Soły ustalił w 56 minucie Halgas. Sparta miała swoje okazje do zdobycia bramki, ale znów (podobnie jak z Łysicą) zawodziła skuteczność - wydaje się, że w ostatnich spotkaniach jest to największy problem naszej drużyny. To druga z rzędu porażka Sparty w rozgrywkach III ligi.

Skład Sparty Caffaro:

Iliński  - Kret, Czajka, Tyrpuła, Adamczyk (46.Wąż) - Drame(85.Poniedziałek.), Downar-Zapolski, Kawula, Pamintasu, Musiał(63.Wołowski) - Kozieł.

Trener Stanisław Owca dla Echa Dnia:

"Szybko stracone dwie bramki ustawiły mecz. Oba gole straciliśmy po indywidualnych błędach, co nam podcięło skrzydła. Mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje do strzelenia goli, ale ich nie wykorzystaliśmy".