Sparta wygrywa z Bucovią!

W padającym deszczu i na ciężkim, nasiąkniętym wodą boisku Sparta odnosi drugie zwycięstwo z rzędu pokonując tym razem drużynę Bucovii Bukowa 2:1 (1:1). Pierwsza połowa, to dominacja Sparty, która powinna prowadzić zdecydowanie już po tej części meczu. Niestety zamiast pewnego prowadzenia mieliśmy dość zaskakujący remis. Sprawcą takiego właśnie obrotu sprawy był, niestety fatalnie sędziujący to spotkanie, arbiter główny niedzielnego meczu. Najpierw nie uznał on bramki zdobytej przez Spartę, a chwilę później podyktował dla drużyny przyjezdnych bardzo kontrowersyjny rzut karny. Druga połowa była już w naszym wykonaniu nieco słabsza, mimo tego, że w tym okresie gry Sparta zdobyła bramkę, która dała nam ostatecznie zwycięstwo. Szczególnie końcówka meczu mogła co wrażliwszych kibiców przyprawić o drżenie serca. Na szczęście trzy punkty pozostały tym razem w Kazimierzy. Gratulujemy.

Sparta Kazimierza Wielka - Bucovia Bukowa 2:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Dawid Byrski 23, 1:1 Paweł Bąk 44 z karnego, 2:1 Paweł Bandura 56.

Sparta: Ciemiera - Fakowski, Morsztyn, Kowalski, Sierakowski - Bandura (70. Ziętara), Zawadzki, Diame, Adamczyk, Stępień (60. Sikorski) - Byrski (88. S.Radziszewski).