Sparta rozgromiła Nidzicę

Przy fatalnej, deszczowej i ponurej pogodzie przyszło rozgrywać naszemu zespołowi pucharowy pojedynek z Nidzicą Dobiesławice. Pierwsza połowa środowego spotkania, to bardzo przeciętna gra Sparty. Nasi zawodnicy posiadali co prawda optyczną przewagę od pierwszego gwizdka sędziego tego meczu, ale zupełnie nic z niej nie wynikało. Nidzica głęboko cofnięta, nastawiona na kontry i właśnie jedna z takich kontr daje zespołowi gospodarzy niespodziewane prowadzenie. Był to pierwszy celny strzał Dobiesławic na naszą bramkę. Na szczęście tuż przed przerwą trafia znajdujący się w bardzo dobrej dyspozycji Mariusz Sierakowski i Sparta na półmetku meczu remisuje 1:1. Druga połowa zaczyna się dla nas bardzo dobrze i Byrski mierzonym strzałem wyprowadza Spartę na prowadzenie. Ta część meczu, to już olbrzymia przewaga naszej drużyny. Obijamy słupek, poprzeczkę. Po chwili z rzutu karnego trafia Zawadzki, drugą swoją bramkę dokłada jeszcze strzałem głową Byrski a na koniec znów z rzutu karnego dobija gospodarzy Yahiya. Pewne zwycięstwo i awans do następnej rundy. Bardzo dobre zawody rozegrali w naszym zespole Sierakowski, Kowalski, Adamczyk, Byrski, Fakowski i Zawadzki. Gratulujemy!

Sparta: Nowacki - Bandura, Kowalski, Adamczyk, Fakowski (70.Florczyk) - Zawadzki, Ziętara, R.Stępień (70.Sikorski), Sierakowski, Yahiya - Byrski.

Bramki dla Sparty: Byrski - 2 (48', 56'), Sierakowski (35'), Zawadzki (75'k), Yahiya (90'k).