Sparta remisuje z Lubrzanką

Remisowym wynikiem 3:3 (0:1) zakończył się mecz Sparty z Lubrzanką Kajetanów. Po słabej pierwszej połowie nasz zespół przegrywał 0:1, początek drugiej połowa to zdecydowanie lepsza gra Sparty co skutkowało bramkami zdobytymi przez Dariusza Zawadzkiego w 55 minucie i Patryka Oleksa w 70 minucie spotkania z rzutu karnego i 75 po bramce "stadiony świata". Niestety prowadzenia 3:1 nie udało się utrzymać naszemu zespołowi. Końcówka meczu to katastrofalna postawa w obronie i niestety starta dwóch punktów po własnych błędach.

Sparta Caffaro:

Damian Paździor - Patryk Oleksa, Paweł Skalski, Mateusz Kawula (86 Sebastian Łoś), Krystian Tabor - Dariusz Zawadzki, Paweł Czajka , Mariusz Adamczyk, Adrian Morsztyn, Łukasz Stępień - Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu (80 Mateusz Wąż)