Sparing: Sparta - Orzeł Iwanowice 4:4 (1:3)

Sparta Kazimierza Wielka - Orzeł Iwanowice 4:4 (1:3) Bramki dla Sparty: Kądzielski 18, Kłoda 60, Wołowski 67, Fakowski 75.

Sparta: Pliusnow - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Morsztyn, zawodnik testowany - Kłoda, Mocherek, Wołowski, Fakowski - Kądzielski, Kotarba oraz Wiecha i Zając.

"Sparta ma na razie skromniutki skład, szuka przede wszystkim bramkarza. W meczu z Orłem Iwanowice (krakowska liga okręgowa) testowany był ukraiński golkiper z Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska, Igor Pliusnow. - Jesteśmy zdecydowani go pozyskać, ale on sam musi się teraz zdecydować, bo ma także inne oferty. Ma nam dać znać w połowie przyszłego tygodnia - mówi trener Sparty, Andrzej Sender, który w sparingu z Orłem testował również kilku innych piłkarzy. - Chętnie widziałbym w zespole innego Ukraińca, bocznego obrońcę z Kijowa. To ciekawy zawodnik, z dobrą techniką - mówi szkoleniowiec. W składzie Orła w meczu ze Spartą było aż ...siedmiu Brazylijczyków. W pierwszej połowie gospodarze stracili trzy gole, w tym dwa po paskudnych, indywidualnych błędach. W drugiej połowie zespół z Kazimierzy zagrał zdecydowanie lepiej, strzelił trzy gole i objął prowadzenie 4:3, którego jednak nie utrzymał" - za "Echo Dnia"