Sparing: Sparta - Czarni Staniątki 2:4

W kolejnym meczu sparingowym z powodu Dni Kazimierzy Wielkiej rozegranym na gościnnym boisku Nidzicy Dobiesławice Sparta przegrała z Czarnymi Staniątki 2:4. Bramki dla Sparty: Kłoda i Kądzielski.

Sparta: testowany zawodnik – Kłoda, Adamczyk, Morsztyn, Fakowski (70. Wiech) - Dybał, Ziętara, Nowak, Trzepatowski - Kądzielski, Wołowski.

Mecz był podzielony na 30-minutowe tercje. Został on rozegrany na boisku w Dobiesławicach, ponieważ stadion Sparty był zajęty przed Dni Kazimierzy. Czarni to dość mocny zespół, beniaminek małopolskiej czwartej ligi. - Naszym problemem jest bardzo skromna kadra, w sobotnim sparingu mieliśmy zaledwie dwunastoosobową kadrę. W dodatku dwóch zawodników musiało zejść z boiska z powodu kontuzji i kończyliśmy mecz w dziewiątkę. Do momentu, kiedy graliśmy w pełnym składzie, był remis 2:2 – mówił trener Sparty Kazimierza Wielka, Andrzej Sender.