Remis z Radoszycami

Niestety nie doczekaliśmy się zwycięstwa Sparty w Wielkanocnym pojedynku z Partyzantem Radoszyce. W sobotnim spotkaniu padł remis 1:1 (1:1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 15 minucie Krzysztof Kozieł. Pierwsze 20 minut tego meczu, to była taka gra Sparty (dodajmy - bardzo dobra gra), która nie była widziana w Kazimierzy od bardzo już dawna. Ten okres meczu skutkował zdobyciem bramki na 1:0 i jeszcze jedną sytuacją, po której powinna Sparta podwyższyć jeszcze swoje prowadzenie. Niestety nie podwyższyła. Co więcej - przestała niemal zupełnie grać. Po prawdzie miała nasza drużyna jeszcze sytuacje Mateusza Węża i Łukasza Łakoty, ale gra już zupełnie nie przypominała tej z początku spotkania. W rezultacie mamy remis i tylko remis, ale wydaje się, że chyba zasłużony w tym spotkaniu. Kogo można wyróżnić w naszym zespole? Mariusza Adamczyka, Daniela Nowaka i bramkarza Bartosza Kwiatkowskiego (poza jedną niepewną interwencją bronił bardzo przyzwoicie).

Bramki: 1:0 Krzysztof Kozieł 15, 1:1 Bartłomiej Idzikowski 28.