Punkt w Pińczowie

Sparta przerwała serię czterech porażek z rządu i zremisowała w Pińczowie z Nidą 0:0. Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach atmosferycznych - przy padającym deszczu i na nasiąkniętej wodą murawie. Sparta powinna prowadzić po pierwszej połowie, ale znów albo zawodziła skuteczność albo na drodze naszych zawodników stawał dobrze dysponowany tego dnia bramkarz drużyny gospodarzy Nawrot. Najlepszych sytuacji w tej odsłonie meczu nie wykorzystali dla Sparty Paweł Czajka i Dariusz Zawadzki. W drugiej połowie gra wyrównała się i Nida stworzyła kilka groźnych sytuacji, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Meczem z Nidą debiutował nowy trener naszej drużyny Szymon Burliga.