Przegrany mecz za 6 punktów

Znów przegrywamy, przegrywamy mecz za 6 punktów z Unią Sędziszów 0:1 po bramce straconej w 75 minucie spotkania. Co zastanawiające, kolejny raz przegrywamy w bardzo dziwnych okolicznościach, kolejny raz los, szczęście, fart (jakbyśmy tego nie nazwali) nie chcą być po naszej stronie. Oddajmy w tym miejscu głos trenerowi naszego zespołu:

"To jest niewiarygodne. Do przerwy Krzysiek Kozieł miał cztery stuprocentowe sytuacje, w tym rzut karny i żadnej z nich nie wykorzystał. Oprócz tego oddaliśmy kilka groźnych strzałów na bramkę, ale po żadnym piłka nie znalazła drogi do siatki. Po przerwie gra się wyrównała, choć cały czas kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku" - mówił Marek Kowalski, trener Sparty dla internetowego wydania "Echa Dnia".

Nasza sytuacja w tabeli co tu by nie mówić jest bardzo zła. Szanse na utrzymanie? Tak, jeszcze jakieś matematyczne pozostały.

Sparta: 12.Sebastian Bil — 3.Daniel Nowak (75 8.Krystian Tabor), 15.Mariusz Adamczyk, 14.Adrian Morsztyn, 10.Łukasz Stępień, 16.Mariusz Sierakowski, 5.Łukasz Łakota 77', 21.Mateusz Wąż, 19.Daniel Cyganek (65 22.Sebastian Łoś 72'), 17.Krzysztof Kozieł, 20.Rafał Stępień.