Podhale Nowy Targ kolejnym przeciwnikiem

Do Kazimierzy Wielkiej przyjeżdża drużyna Podhala Nowy Targ. W rozegranym jesienią spotkaniu nasz zespół przegrał w Nowym Targu 2:3. Nie da się ukryć, że w niedzielę czeka Spartę trudny mecz. Będzie on ciężki tym bardziej, że Podhale spisuje się w rundzie wiosennej wręcz znakomicie wygrywając wszystkie dotychczas rozegrane przez siebie spotkania (5) i notując bilans bramkowy 9:2. Sparta w ostatniej kolejce w końcu się przełamała odnosząc efektowne zwycięstwo 5:1 w Andrychowie i tym samym zdobywając swe pierwsze punkty i bramki na wiosnę. Mimo, że drużyny dzieli w tabeli III ligi przepaść, to możemy spodziewać się ciekawego widowiska przy Głowackiego.

Drużynę w tym spotkaniu poprowadzi oficjalnie Paweł Czajka, który obowiązki trenera pierwszego zespołu będzie pełnił przynajmniej do końca rundy wiosennej sezonu 2015/2016.

Zapraszamy na mecz!