Pierwsze zwycięstwo na wiosnę!

Nasz drużyna odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej pokonując 2:0 (0:0) drużynę OKS Opatów. Bramki dla Sparty zdobyli Mateusz Wołowski w 70 minucie spotkania oraz Kamil Jeleń w 76 minucie.

Spotkanie nie należało do najładniejszych. Nasza drużyna długo nie miała pomysłu na sforsowanie obrony drużyny z Opatowa, gra była szarpana, akcje niedokładne. W drugiej połowie Sparta zaprezentowała się lepiej i skuteczniej czego rezultatem były zdobyte bramki i ostatecznie zwycięstwo w meczu.

Sparta: Marcin Ciemiera — Przemysław Fakowski, Adrian Morsztyn, Kamil Jeleń, Tomasz Mocherek, Piotr Nowak (90.Paweł Kotarba), Piotr Mocherek, Mateusz Wołowski ( 11.Krystian Kądzielski), Kamil Kłoda, Rafał Stępień (88.Sebastian Zientara), Jakub Mocherek.