Niespodzianki nie było. Porażka w Sandomierzu.

Sparta uległa na boisku w Sandomierzu liderowi rozgrywek miejscowej Wiśle 1:3 prowadząc do przerwy 1:0 po bramce z rzutu karnego Krzysztofa Kozieła w 18 minucie spotkania. Dobry wynik zaprzepaszczony został w ciągu 11 minut drugiej połowy. Pomiędzy 59, a 70 minutą spotkania nasz zespół stracił trzy bramki - z tego dwie po błędach bramkarza i naszej defensywy grającej w dość eksperymentalnym zestawieniu (sporna jest sytuacja z bramką na 1:3 - wydaje się, że mógł być tam faul na naszym golkiperze). W Sparcie zadebiutował Bartosz Kwiatkowski.

Sparta:

Kwiatkowski - Sierakowski, Nowak, Adamczyk, Nwachukwu (60. Fakowski) - Ł. Stępień, Cyganek (70. Wąż), Łakota, R. Stępień (80. Łoś) - Boryka, Kozieł (75. Tabor).

Mecz możecie zobaczyć w serwisie YouTube:

Bramka na 1:0 dla Sparty: 37:34 minuta transmisji

Bramka na 1:1: 1:34:00 minuta

Bramka na 1:2: 1:38:58 minuta

Bramka na 1:3: 1:44:11 minuta (noga zawodnika Wisły moim zdaniem zdecydowanie za wysoko)