Blisko niespodzianki w Krakowie

Sparta przegrała na inaugurację rundy wiosennej III ligi 0:1 z liderem rozgrywek, zespołem Garbarni Kraków. Gola dla gospodarzy sobotniego meczu zdobył w 81 minucie spotkania Łukasz Nowak. Brawa należą się całej naszej drużynie, która zostawiła bardzo dużo zdrowia na boisku (plus meczu Michał Iliński).

Negatywnym bohaterem sobotniej inauguracji był sędzia główny spotkania, który zdecydowanie nie dostosował się swoim poziomem do zawodników m.in. nie pokazując ewidentnej czerwonej kartki dla bramkarza gospodarzy za zagranie ręką poza 16 metrem w sytuacji sam na sam w 20 minucie meczu)...

Garbarnia: Cabaj – Piszczek (70 Stokłosa), Moskal, Kalemba, Pawłowicz – Serafin (60 Kitliński), Nowak, Kostrubała, Ferens – Ogar, Siedlarz (80 Cygnarowicz).

Sparta: Iliński – Czajka, Marut, Zgoda, Oleksa – Cyganek (77 Poniedziałek), Kawula, Downar-Zapolski, Dziwiszewski, Wołowski – Pamintasu (79 Wąż).

Kartki: żółte: Cabaj (Garbarnia); Cyganek, Zgoda (Sparta Caffaro).

Sędziował: Mariusz Kuś (Tarnów).

Widzów: ok 240.