Akcja #KazimierzaKibicujeSparcie

Podsumowanie akcji "na bieżąco"

1. W meczu z LZS Samborzec (1:1) zagraliśmy razem ze sklepem "Lizak - FH Murek" Pana Marka Maciąga - do kibiców trafiły gadżety przygotowane przez ten sklep :)

2. W meczu z OKS Opatów (2:0) zagraliśmy razem z kazimierskim lokalem "PAUSE KEBAB", który przygotował dla naszych kibiców kilka niespodzianek :)

3. W spotkanie ze Stalą Kunów (0:2) wspierał nas kazimierski salon fryzjerski damsko-męski pana Szczepana Zaręby :)

3. W spotkanie z Astrą Piekoszów 4:1 zagrał razem z nami kazimierski sklep państwa Matyldy i Arkadiusza Rzepów "Rzepka"!

o akcji #KazimierzaKibicujeSparcie

Wystartowała runda wiosenna klasy okręgowej. Sparta rozegra w niej osiem domowych spotkań. W związku z tym kilka tygodni temu zorganizowaliśmy akcję #KazimierzaKibicujeSparcie. Możemy i musimy ;) poinformować wszystkich naszych kibiców, że do akcji dołączyło kilka osób i firm z terenu Kazimierzy (i nie tylko), których na razie jeszcze wam nie ujawnimy (ujawniać je zaczniemy już niebawem), a które na pomysł całej akcji zareagowały z dużym entuzjazmem i zrozumieniem (za co im serdecznie dziękujemy!).

Cała akcja #KazimierzaKibicujeSparcie skierowana jest do was – kibice naszego Klubu! Co więc będzie się działo na wiosnę przy Głowackiego? Każdy kibic, który pojawi się na naszym domowym meczu będzie miał szansę na wygranie różnego rodzaju upominków ufundowanych przez firmy (tzw. sponsorów dnia meczowego), które zadeklarowały udział w naszej akcji! Wystarczy tylko przyjść na mecz i wejść na stadion - w taki sposób wspierając nasz Klub i zawodników naszej drużyny! Bo przecież Sparta, to my wszyscy zainteresowani jej losem!