3 punkty z Piaskowianką

Ostatni mecz sezonu na własnym stadionie i wygrana 4:3 (2:1) z Piaskowianką Piaski. Bramki: Kamil Jeleń, Piotr Nowak, Mariusz Adamczyk (bramka z gatunku stadiony świata!) i Mateusz Wołowski. Z konieczności na bramce musiał zagrać zawodnik z pola - w tej roli Przemek Fakowski. Niestety, to już kolejna sytuacje gdy zawodnik z pola musi z konieczności zagrać w bramce – martwi brak zmiennika dla naszego pierwszego bramkarza Marcina Ciemiery. Brawo drużyna za grę, ambicję i to zwycięstwo.

Sparta: 22.Przemysław Fakowski — 15.Mariusz Adamczyk, 5.Jakub Mocherek, 6.Daniel Nowak (90+2 25.Sebastian Zientara), 7.Kamil Jeleń (23’ 19.Paweł Kotarba), 8.Piotr Mocherek, 3.Adrian Morsztyn, 9.Piotr Nowak (80’ 23.Piotr Trzepatowski), 10.Tomasz Mocherek (86 14.Krystian Kądzielski), 17.Kamil Kłoda, 4.Mateusz Wołowski (80’ 11.Dominik Dybał).

zdjęcie: A.Koper (aktywnakazimierza.pl)