2:2 ze Świtem Ćmielów

Po fatalnym i kontrowersyjnym w wykonaniu sędziego spotkaniu remisujemy ze Świtem Ćmielów 2:2 (1:1). Mecz nasz zespół kończył w 9 po dwóch czerwonych (kontrowersyjnych) kartkach dla zawodników naszej drużyny.

"Jestem zdenerwowany. Nigdy nie komentowałem pracy sędziów, ale teraz muszę powiedzieć, arbiter popsuł to widowisko. W 60 minucie czerwona kartkę dostał Damian Mocherek, a w 65 minucie Daniel Nowak. W dziewięciu strzeliliśmy gola na 2:1, ale nie udało się utrzymać korzystnego wynik. Goście zdobyli kontrowersyjną bramkę, bo piłka nie wpadła do siatki, a nie wiem, czy przekroczyła linię całym obwodem. Dlatego słowa pochwały dla drużyny za walkę, charakter, bo w dziewięciu gra się ciężko" - powiedział dla Echa Dnia trener naszego zespołu Andrzej Sender.

Bramki dla Sparty: Kamil Jeleń 27, Kamil Kłoda 69

Sparta: Ciemiera - Kłoda, Morsztyn, J. Mocherek, Adamczyk - P. Nowak (87. Dybał), T. Mocherek, D. Nowak, Jeleń (52. P. Mocherek) - D. Mocherek, Wołowski (90. Trzepatowski).