Zakończenie jesieni grup młodzieżowych

Grupy młodzieżowe naszego Klubu powoli kończą rundę jesienną swoich rozgrywek. W minioną sobotę (28 października bieżącego roku) zespół trampkarza starszego rozgrywał na stadionie przy Głowackiego swój przedostatni mecz w rozgrywkach grupy III i przegrał z rówieśnikami z Pińczowa 3:5 (0:3). Gole dla młodych kazimierzan w tym meczu zdobywali:Kacper Chumikowski,Michał MazurorazKrystian Kałuża. Po spotkaniu w budynku Klubu odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek dla młodych piłkarzy Sparty połączone z poczęstunkiem. W spotkaniu brali udział przedstawiciele Zarządu Klubu z Prezesem Michałem Pozłutko na czele, kadr trenerska oraz Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Pan Adam Bodzioch. Podsumowany krótko został mijający sezon, wręczono również legitymacje zawodnicze oraz drobne upominki ufundowane przez Klub i Burmistrza naszego miasta. Fotorelacja z meczu oraz spotkania dostępna jest w galerii.

Powiązana galeria: