Remis z Ćmińskiem

W swoim drugim spotkaniu w klasie okręgowej nasz zespół po niestety słabym spotkaniu zremisował 1:1 (0:0) z drużyną Grodu Ćmińsk. Bramkę dla Sparty zdobył w 66 minucie spotkania Dawid Byrski. Naprawdę ciężko coś dobrego napisać o postawie naszego zespołu w tym meczu. Z kim mamy zdobywać punkty jak nie z takimi drużynami jak Gród Ćmińsk? Sparta może i miała optyczną przewagę w tym meczu, ale niewiele z niej wynikało. W rezultacie takiej a nie innej gry naszej drużyny mamy remis z zespołem, który w ubiegłym sezonie bronił się przed spadkiem. Po odejściu Kozieła (a przecież nie gra też Wąż) widać jak na dłoni jak temu zespołowi potrzebny jest doświadczony napastnik, który zagwarantuje te kilka pewnych bramek w sezonie.

Sparta: Ciemiera - Bandura, Kowalski, Adamczyk, Sierakowski (46. Byrski) - Yahiya, Zawadzki, Florczyk (55. R.Stępień), Fakowski, Ziętara, Ł.Stępień.