Porażka w pierwszym sparingu

W swojej pierwszej grze kontrolnej Sparta musiała uznać wyższość zespołu Kmity Zabierzów.

- Mieliśmy tylko 11 zawodników. Pozostali rozchorowali się, albo nie mogli dojechać ze względu na obowiązki zawodowe. Do 80 minuty prowadziliśmy 3:2, ale później opadliśmy z sił i w ciągu dziesięciu minut straciliśmy trzy gole – mówił Marek Kowalski, trener Sparty. W Sparcie testowani byli bracia Tomasz i Piotr Mocherek z Nadwiślana Nowe Brzesko oraz Dominik Wojtusik z Victorii Skalbmierz. – To są młodzi zawodnicy w wieku 17, 18 lat. Wypadli na tyle dobrze, że jesteśmy zdecydowani, żeby ściągnąć ich do naszej drużyny – dodał Marek Kowalski.

​Kmita Zabierzów – Sparta Kazimierza Wielka 5:3 (0:2) [b]Bramki: dla Sparty: Daniel Nowak, Rafał Stępień, Tomasz Mocherek. Sparta: Testowany zawodnik – P. Mocherek, Kowalski, Adamczyk, Nowak – Wojtusik, Ziętara, Zawadzki, R. Stępień - T. Mocherek, Zientara.

źródło:echodnia.eu