Junior starszy: zwycięstwo z Wisłą Nowy Korczyn!

Na rozpoczęcie rundy rewanżowej zespół Juniorów starszych podejmował Wisłę Nowy Korczyn, poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 6-3 dla Sparty. Sobotni mecz toczył się pod dyktando naszych chłopaków i już w 5 minucie ładną bramkę zdobył Przebieracz. Mimo kolejnych kilku doskonałych sytuacji przed przerwą nie udało się Sparcie już podwyższyć wyniku, natomiast do wyrównania doprowadziła drużyna gości, która strzeliła bramkę tuż przed zejściem do szatni.

W drugiej połowie gra się wyrównała i obie drużyny miały swoje sytuację do zmiany wyniku. Bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Cieśniarski. Z drugiej strony swoje sytuacje marnowali Przebieracz i wprowadzony po przerwie Partyka. Końcówka meczu należała na szczęście do naszej drużyny, dwie bramki po ładnych uderzeniach z dystansu zdobyli Gołębiowski i Kozioł i nasza drużyna ostatecznie wygrała to spotkanie.

"Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, mieliśmy dużo sytuacji, które powinniśmy wykorzystać, na pewno wtedy grało by nam się łatwiej. Cieszy fakt, że wreszcie gramy w 11 (wszystkie mecze graliśmy w 10) z możliwością zmian i spróbowania chłopaków na innych pozycjach. Mam nadzieję, że od tego meczu będzie tylko lepiej. Kolejny mecz to wyjaz do lidera Unii Sędziszów w przypadku zwycięstwa to my możemy zająć 1 miejsce w naszej grupie" - Łukasz Łakota (trener)