Zła seria przełamana!

Był 11 listopada 2015 roku, a Sparta podejmowała w meczu 11 kolejki Wisłę Sandomierz. Dochodziła 50 minuta spotkania kiedy to Krzysztof Kozieł zdobył trzecią bramkę dla Sparty ustalając ostatecznie wynik spotkania na 3:0 dla naszej drużyny. Chyba nikt z obecnych wtedy kibiców nie przypuszczał, że będzie to ostatnia oglądana przez nich bramka Sparty w Kazimierzy Wielkiej na długie 7 miesięcy. Na szczęście zła seria została przełamana wczoraj, a dokonał tego w 56 minucie spotkania z Wolanią Kamil Dziwiszewski, który zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego. Chwilę później drugą bramkę dołożył Mateusz Wołowski i w zasadzie na pożegnanie III ligi 3 punkty zostały w Kazimierzy!