Wyniki drużyn młodzieżowych

A. Junior starszy

Drużyna Juniorów Starszych wysoko przegrała z rówieśnikami z Buska (1:8). Jedyną bramkę dla młodych Spartan zdobył w 15 minucie spotkania Grzegorz Janczyk.

Sparta: 1.Mateusz Zimnicki (78 12.Dominik Cholewa) — 10.Klaudiusz Kurczyna, 5.Krzysztof Woźniak (46 20.Kacper Klimczyk), 8.Sebastian Zientara (46 15.Mateusz Cieślik), 11.Jakub Beruś, 14.Bartosz Karcz, 16.Mateusz Wiecha, 17.Paweł Kotarba, 18.Jakub Żarnowiec, 19.Grzegorz Janczyk, 21.Oskar Banasik.

Kolejny mecz juniorzy rozegrają w środę 11 października w Chmielniku z miejscowym Zenitem. Początek meczu o godzinie 16.

B. Trampkarz starszy

Niestety wysoko przegrała też drużyna trampkarzy starszych, która uległa w swoim meczu zespołowi Nidy Pińczów 0:7.

Sparta: 1.Mateusz Zimnicki, 17.Wojciech Jaworski, 11.Sebastian Twardowski, 5.Michał Mazur, 7.Patryk Koziński , 8.Kacper Chumikowski, 13.Jukub Dymek, 14.Patryk Paś, 15.Hubert Kuc, 16.Jakub Mącznik, 18.Bartłomiej Cieślik, 9.Kacper Jaros, 3.Krystian Kałuża, 20.Jakub Łąkas, 4.Norbert Płaszewski, 19.Kacper Gałka.

Kolejny mecz trampkarze rozegrają w sobotę 14 października z Piastem Stopnica na stadionie przy Głowackiego. Początek spotkania o godzinie 12.

C. Młodzik młodszy

Dużo bardziej optymistyczne informacje dotarły ze spotkania naszych młodzików młodszych, którzy w derbowym meczu pokonali Victorię 2015 Skalbmierz 3:1 (3:1) po bramce Marcela Kałuży i dwóch trafieniach Kacpra Janusa. Gratulujemy!

Sparta: 1.Kamil Zioło, 4.Norbert Krawczyk, 6.Marcel Kałuża, 7.Krystian Kałuża, 8.Kamil Lubera, 9.Oskar Chumikowski, 15.Dawid Kasza, 16.Norbert Kupiec, 22.Michał Chałon, 11.Kacper Janus, 2.Wiktor Szastak.

Kolejny mecz młodzicy rozegrają w sobotę 14 października z Piastem Stopnica na stadionie przy Głowackiego. Początek spotkania o godzinie 10.

Wszystkie dane statystyczne i grafiki dzięki: www.kieleckapilka.pl