Wygrana w Stopnicy!

Kolejny już raz w tym sezonie przyszło naszej drużynie grać w dość ekstremalnych warunkach - przy porywistym wietrze (który w znaczny sposób wpływał na to co działo się na boisku), zacinającym deszczu i grząskiej murawie. Na szczęście, mimo trudnej pogody, nasz zespół wygrał wyjazdowe spotkanie w Stopnicy z miejscowym Piastem 3:1 (2:1). Dwie bramki zdobył dla Sparty Dawid Byrski (w 16 i 90 minucie) i były to jego 8 i 9 bramka strzelona w tym sezonie Klasy Okręgowej dla naszego zespołu. Jedno trafienie dołożył Mariusz Sierakowski (34 minuta). Należy dodać, że w 7 minucie meczu rzut karny obronił Marcin Ciemiera! Gratulujemy zespołowi!

Sparta: Ciemiera - Morsztyn, Nowak (70. Florczyk), Sierakowski, Ziętara, Byrski, Zawadzki, Kowalski, Adamczyk, Bandura (60. Fakowski), Stępień (70. S.Radziszewski).

żółte kartki: Bandura, Radziszewski