Turnieje halowe - wyniki drużyn Sparty

10.12.2016 - Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożej Trampkarzy Młodszych (rocznik 2003 i młodsi), Skalbmierz.

Sparta Kazimierza Wielka-Victoria 2015 Skalbmierz I 1:0, Sparta Kazimierza Wielka-Gminne Towarzystwo Sportowe Działoszyce 1:0, Sparta Kazimierza Wielka-Victoria 2015 Skalbmierz II 7:0. Końcowa tabela turnieju:

1.Sparta Kazimierza Wielka, 2.Victoria 2015 Skalbmierz I, 3.Gminne Towarzystwo Sportowe Działoszyce, 4.Victoria 2015 Skalbmierz II.

Sparta Kazimierza Wielka:

Chumikowski Kacper, Galus Aleksander, Kabat Marcin, Koziński Patryk, Maderak Sebastian, Mazur Michał, Paś Patryk, Przygoda Mateusz, Zaręba Aleksander, Zimnicki Mateusz.

Trener: Kowalski Marek, kierownik drużyny: Paciuch Piotr.

10.12.2016 - Halowe Mistrzostwa Juniorów Starszych PPN Kraków, balon Wanda.

Wiślanie Jaśkowice-Sparta Kazimierza Wielka 6:4.

Sparta Kazimierza Wielka:

Banaś Sebastian, Fakowski Przemysław, Kozioł Michał, Nowak Daniel, Skotarczyk Michał, Stępień Rafał, Zelga Adrian.

Trener: Kowalski Michał, kierownik drużyny: Paciuch Piotr.

11.12.2016 - Halowy Turniej Piłki Nożnej,,Kmita Cup"- kategoria Trampkarz (rocznik 2002 i młodsi), Zabierzów.

Sparta Kazimierza Wielka-Kmita,,B"Zabierzów 1:0, Prądniczanka Kraków-Sparta Kazimierza Wielka 2:2, Albertus Kraków-Sparta Kazimierza Wielka 1:4, Garbarnia Kraków-Sparta Kazimierza Wielka 2:1, Sparta Kazimierza Wielka-Prądniczanka Kraków 0:1.

Końcowa tabela turnieju:

1.Garbarnia Kraków, 2.Świt Krzeszowice, 3.Prądniczanka Kraków, 4.Sparta Kazimierza Wielka, 5.Kmita,,A"Zabierzów, 6.Albertus Kraków, 7.Kmita,,B"Zabierzów, 8.Maszycanka Maszyce.

Najlepszy Zawodnik w Drużynie: Mazur Michał (Sparta Kazimierza Wielka), Najlepszy Obrońca: Frączek Konrad (Sparta Kazimierza Wielka).

Sparta Kazimierza Wielka:

Baczyński Filip, Beruś Jakub, Chumikowski Kacper, Frączek Konrad, Galus Aleksander, Jaworski Wojciech, Koziński Patryk, Maderak Sebastian, Mazur Michał, Mucha Jakub, Przygoda Mateusz, Zaręba Aleksander, Zimnicki Mateusz.

Trener: Kowalski Marek, kierownik drużyny: Paciuch Piotr.

11.12.2016 - Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków, balon Wanda.

Sparta Kazimierza Wielka-Podgórze Kraków 1:2.

Sparta Kazimierza Wielka:

Cieślik Mateusz, Janczyk Grzegorz, Karcz Bartosz, Kotarba Paweł, Kowalski Krystian, Kurczyna Klaudiusz, Parys Norbert, Wiecha Mateusz.