Tatry Cup 2017

Dwie drużyny młodzieżowe naszego Klubu (do lat 14 i do lat 16) wzięły udział w drugiej edycji międzynarodowego turnieju piłkarskiego Tatry Cup 2017. Turniej odbywał się w dniach 24 czerwca - 1 lipca 2017 roku w Zakopanem. Bardzo dobrze spisała się w turnieju nasza drużyna U-14, która na dwadzieścia startujących w tej kategorii zespołów zajęła świetne trzecie miejsce (w meczu 1/2 finału Sparta przegrała 0:1 z Astorią Szczerców, a w spotkaniu o trzecie miejsce pokonała po rzutach karnych Piast Strzelce Opolskie 2:0). Trochę gorzej poszło zespołowi U-16, który ostatecznie uplasował się na ósmej pozycji.

Spartę w tym turnieju reprezentowali:

U14: Sebastian Maderak, Wojciech Jaworski, Kacper Chumikowski, Aleksander Zaręba, Patryk Koziński, Krystian Kądzielski, Marcin Kabat, Michał Mazur, Krystian Kałuża, Mateusz Przygoda, Kacper Jaros, Szymon Klimczyk, Patryk Paź;

U16: Klaudiusz Kurczyna, Norbert Parys, Olaf Prząda, Jakub Mucha, Mateusz Jarosz.

Trener: Marek Kowalski

Kierownik drużyny: Piotr Paciuch.