Sparta wygrywa w Bielinach

Nasz zespół odnosi pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. W Bielinach po emocjonującym meczu Sparta wygrywa 4:3 (2:2) z miejscową Nidzianką strzelając decydującą bramkę w 92 minucie spotkania, autorem tego trafienia jest nasz kapitan Mariusz Adamczyk. Pozostałe bramki dla Sparty zdobyli w tym meczu: Krzysztof Kozieł - 2 (5 i 19 minuta) i Dariusz Zawadzki (75 minuta spotkania). Porażka Unii Sędziszów z Nidą Pińczów spowodowała, że Sparta ma jeszcze matematyczne szanse na grę w barażu (warunkiem są porażki Unii przy naszych zwycięstwach w trzech ostatnich spotkaniach tego sezonu) - to trudne zadanie, ale przecież dopóki piłka jest w grze...

"Szkoda, że takiego meczu nie rozegraliśmy w środku rundy. Walczymy do końca. Jeśli mamy spaść, to z podniesioną głową" - powiedział po tym spotkaniu trener Sparty Marek Kowalski dla Echa Dnia.

Sparta: Kwiatkowski - Sierakowski, Łakota, Morsztyn (75. Cyganek), Adamczyk - Ł. Stępień (60. Nwachukwu), Tabor (46. Łoś), R. Stępień, Zawadzki (76. Wąż) - Nowak, Kozieł.