Sparta pozyskała sponsora strategicznego!

Dziś czyli w czwartek 13 sierpnia bieżącego roku w siedzibie firmy Caffaro w Kazimierzy Wielkiej została podpisana umowa na mocy której w/w firma objęła sponsoringiem strategicznym nasz Klub. Umowa podpisana została na rok z opcją jej przedłużenia. Wartości podpisanej umowy nie podano z powodu tajemnicy handlowej. W imieniu sponsora podpis złożyli przedstawiciele firmy Caffaro, Klub reprezentował prezes Mateusz Bomba. Do negocjacji z firmą Caffaro aktywnie włączył się również UMiG w Kazimierzy Wielkiej wraz z Burmistrzem Adamem Bodziochem. Przypomnijmy, że firma Caffaro już wcześniej w różny sposób wspierała zawodników naszego Klubu.

Klub informuje, że na mocy zawartej dziś umowy jednym z głównych działań marketingowych na rzecz sponsora będzie umieszczenie w nazwie klubu marki „Caffaro”. Od dziś na okres obowiązywania umowy Klub Sparta będzie nosił nazwę Sparta Caffaro Kazimierza Wielka i pod taką nazwą drużyna występować będzie w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

Caffaro, to firma powstała na początku 2008 roku, produkuje rolki i napinacze, które są zamiennikiem wyrobów oryginalnych oraz rolki będące częścią zamienną do oryginalnych napinaczy. Wszystkie wyroby oferowane przez Caffaro produkowane są wyłącznie w Polsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu Caffaro bierze pełną odpowiedzialność za to, co sprzedaje, a klienci mają gwarancję jakości i dostępności wszystkich produktów. Odbiorcami wyrobów firmy Caffaro są dystrybutorzy części zamiennych z Polski oraz zagranicy. Znaczna część produkcji sprzedawana jest na wymagające rynki: niemiecki, hiszpański i włoski. Nie byłoby to możliwe bez spełnienia wysokich norm jakościowych oraz dopracowanych rozwiązań logistycznych. Dzięki utrzymywaniu wysokich stanów magazynowych całości ofert Caffaro może bardzo szybko realizować nawet największe zamówienia. Do produkcji rolek używane są wyłącznie najwyższej jakości japońskie łożyska NACHI oraz kompozyty renomowanych dostawców.

Adres firmy:

Caffaro Auto Parts Wojciech Szafarski
ul. Garncarska 2,
28-520 Opatowiec
NIP: 662-173-22-05
REGON: 260208710

Caffaro W. Szafarski i Wspólnicy Sp. J.
Słonowice 86,
28-500 Kazimierza Wielka
NIP: 605-006-79-37
REGON: 260476793

Podpisanie umowy jest zwieńczeniem wielomiesięcznych wysiłków Zarządu Klubu mających na celu znalezienie sponsora strategicznego dla Sparty Kazimierza Wielka. Pozyskanie sponsora strategicznego umożliwi Klubowi finansową stabilizację i jego dalszy rozwój. Równocześnie dziękujemy firmie Caffaro, która zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z naszym Klubem.