Orlik starszy wygrywa kolejny turniej!

W niedzielne przedpołudnie na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej rozegrany został kolejny turniej, w którym wzięli udział najmłodsi zawodnicy naszego Klubu. Oprócz drużyny AP Sparty Caffaro Kazimierza Wielka w zawodach rywalizowali zawodnicy i zawodniczki AP KOS Kazimierza Wielka, Pogoni Staszów i Zdroju Busko Zdrój. W turnieju padły następujące rozstrzygnięcia.

AP KOS Kazimierza Wielka - MKS Busko Zdrój 2:3
AP Sparta Caffaro - Pogoń Staszów 4:1
Pogoń Staszów - MKS Busko Zdrój 1:3
AP Sparta Caffaro - AP KOS 0:0
MKS Busko Zdrój - AP Sparta Caffaro 0:3
AP KOS - Pogoń Staszów 1:1

Tabela Turnieju w Kazimierzy Wielkiej

1. AP Sparta Caffaro  Kazimierza Wielka 3-7pkt 7:1 2 1 0
2. MKS Busko Zdrój 3-6pkt 6:6 2 0 1
3. AP KOS Kazimierza Wielka 3-2pkt 3:4 0 2 1
4. Pogoń Staszów 3-1pkt 3:8 0 1 2

Gratulujemy najmłodszym zawodnikom Sparty Caffaro osiąganych sukcesów i bardzo dobrej gry :) Pragniemy również złożyć w tym miejscu wielkie podziękowania dla rodziców naszych młodych piłkarzy wspierających ich w czasie niedzielnych zawodów (ze szczególnym uwzględnieniem Pani Ewy Robak, Pani Maryli Kabat oraz Pana Rafała Raś).

Przygotował: M.Jarkiewicz

Powiązana galeria: