zamknij reklamę

Nasi główni sponsorzy!

Nasi główni sponsorzy!

NASI SPONSORZY:

W tym miejscu przedstawiamy Wam te instytucje i firmy, które znacząco wspierają nasz Klub:

(kliknij na obrazku aby przejść do strony instytucji/firmy)

MIASTO I GMINA KAZIMIERZA WIELKA

CAFFARO KAZIMIERZA WIELKA

SPONSOR STRATEGICZNY KLUBU MLKS SPARTA KAZIMIERZA WIELKA

   Dnia 13 sierpnia 2015 roku podpisana została umowa pomiędzy firmą Caffaro, a klubem MLKS Sparta Kazimierza Wielka. Na mocy tej umowy w/w firma objęła sponsoringiem strategicznym nasz Klub. Umowa podpisana została na rok z opcją jej przedłużenia. W imieniu sponsora podpis złożyli przedstawiciele firmy Caffaro, Klub reprezentował prezes Mateusz Bomba. Do negocjacji z firmą Caffaro aktywnie włączył się również UMiG w Kazimierzy Wielkiej wraz z Burmistrzem Adamem Bodziochem. Przypomnijmy, że firma Caffaro już wcześniej w różny sposób wspierała zawodników naszego Klubu.

  Na mocy podpisanej w czwartek umowy jednym z głównych działań marketingowych na rzecz sponsora będzie umieszczenie w nazwie klubu marki „Caffaro”. Od dziś na okres obowiązywania umowy Klub Sparta będzie nosił nazwęSparta Caffaro Kazimierza Wielkai pod taką nazwą drużyna występować będzie w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

  Grupa Caffaro produkuje rolki i napinacze, które są zamiennikiem wyrobów oryginalnych oraz rolki będące częścią zamienną do oryginalnych napinaczy. Wszystkie wyroby oferowane przez nasze firmy produkowane są wyłącznie w Polsce. W swojej ofercie nie posiadamy produktów innych firm oraz nie zlecamy produkcji naszych wyrobów poza granicami kraju.Dzięki temu możemy brać pełną odpowiedzialność za to, co sprzedajemy, a nasi klienci mają gwarancję jakości i dostępności wszystkich produktów.

Naszymi odbiorcami są dystrybutorzy części zamiennych z Polski oraz zagranicy. Znaczna część produkcji sprzedawana jest na wymagające rynki: niemiecki, hiszpański i włoski. Nie byłoby to możliwe bez spełnienia wysokich norm jakościowych oraz dopracowanych rozwiązań logistycznych. Dzięki utrzymywaniu wysokich stanów magazynowych całości oferty, możemy bardzo szybko realizować nawet największe zamówienia.

Adres Firmy: ul. Jachimowskiego 34, 28-500 Kazimierza Wielka

R.GRUSZKA - TRANSPORT, LOGISTYKA, SPEDYCJA

Opis działalności:

Import owoców, import warzyw, export owoców, export warzyw, skup warzyw, skup owoców, owoce, warzywa.

Marki i specjalizacje:

Transport:

- tabor 14 samochodów o ładowności 3,5 do 24 tony

- naczepy: chłodnie, plandeki, wywrotki, Coilmulde, Doppelstock (podwójna podłoga)

- transport krajowy i międzynarodowy

Produkty i usługi:

Owoce, warzywa:

- import

- export

- sezonowy skup warzyw i owoców

- całoroczna hurtowa sprzedaż warzyw i owoców

- sortownia i pakowalnia- kaliber i opakowanie według życzenia klienta

- własny transport

- odprawy celne

SŁONECZNE KLINY - RAFAŁ ZIĘTEK

   Spółka RAFIS od wielu lat inwestuje na krakowskim rynku nieruchomości i jest właścicielem m.in.: Pałacu Lasockich oraz nieruchomości przy ul. Smoczej oraz pasażu komercyjnego przy ul. Zwierzynieckiej w Krakowie.

   Ponadto spółka RAFIS angażuje się w działalność charytatywną wspomagając osoby prywatne oraz instytucje, jak również propaguje sport, sponsorując „RAFIS” – drużynę piłkarską z Kazimierzy Wielkiej, która co roku osiąga sukcesy sportowe w lidze FLS i promuje młode talenty piłkarskie.

GLOBAL SYSTEM S.C - JAROSŁAW POLANKO

   Specjalnością przedsiębiorstwa jest wykonywanie systemów monitoringowych, instalacji telewizyjnych, TV, CCTV, sieci komputerowych itp.

Adres Firmy: ul. Partyzantów 7, 28-500 Kazimierza Wielka, http://www.globalsystem.pl/

FRESH MARKET - PIOTR TRZEPATOWSKI

   

PARTNERZY SPARTY:

   

 Za Waszą pomoc serdecznie dziękujemy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij