Drużyny juniorskie grają w turniejach halowych

zdjęcie: aktywnakazimierza.pl

Drużyny juniorskie naszego Klubu nie próżnują w czasie zimowych przygotowań. Oprócz intensywnych treningów prowadzonych w hali KOS Kazimierza Wielka uczestniczą również w licznych piłkarskich turniejach halowych. Przedstawiamy rezultaty osiągane przez naszych młodych zawodników.

03.12.2016 - Halowe Mistrzostwa Juniorów Starszych PPN Kraków, balon Wanda.

Sparta Kazimierza Wielka-Wieczysta Kraków 8:2.

Skład Sparty Kazimierza Wielka:

Banaś Sebastian, Kozioł Michał, Nowak Daniel, Oracz Kamil, Parys Norbert, Stępień Rafał, Zelga Adrian.

Trener: Kowalski Michał, kierownik drużyny: Paciuch Piotr.

03.12.2016  - ,,Mikołajkowy" Turniej Halowej Piłki Nożnej Rocznika 2000 i młodsi, Skała.

Sparta Kazimierza Wielka-Orzeł Sidzina Kraków 2:6, Przebój Wolbrom-Sparta Kazimierza Wielka 0:4, Skała 2004 Skała II-Sparta Kazimierza Wielka 0:1, Clepardia Kraków-Sparta Kazimierza Wielka 2:0, Sparta Kazimierza Wielka-Skała 2004 Skała I 1:1, rzuty karne 1:2.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Clepardia Kraków, 2.Orzeł Sidzina Kraków, 3.Skała 2004 Skała I, 4.Sparta Kazimierza Wielka, 5.Podgórze Kraków, 6.Skała 2004 Skała II, 7.Przebój Wolbrom, 8.Topór Aleksandrowice.

Najlepszy Strzelec Turnieju: Czekaj Maksymilian (Clepardia Kraków), Najlepszy Bramkarz Turnieju: Sowula Bartłomiej (Skała 2004 Skała I), Najlepszy Zawodnik Turnieju: Bosman Daniel (Orzeł Sidzina Kraków).

Skład Sparty Kazimierza Wielka:

Adamczyk Arkadiusz, Adamczyk Kamil, Cieślik Mateusz, Janczyk Grzegorz, Karcz Bartosz, Kotarba Paweł, Kowalski Krystian, Kurczyna Klaudiusz, Parys Norbert, Tytko Mateusz, Wiecha Mateusz.

Trener: Kowalski Marek, kierownik drużyny: Paciuch Piotr.

04.12.2016 - Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych PPN Kraków, balon Wanda.

Dąb Paszkówka-Sparta Kazimierza Wielka 5:0.

Skład Sparty Kazimierza Wielka:

Adamczyk Arkadiusz, Cieślik Mateusz, Janczyk Grzegorz, Karcz Bartosz, Kotarba Paweł, Kowalski Krystian, Kurczyna Klaudiusz, Parys Norbert, Wiecha Mateusz, Woźniak Krzysztof.

Trener: Kowalski Marek, kierownik drużyny: Paciuch Piotr.

<MJ,PP>